Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2017, 7:21   #11932
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

American made



Posle ko zna koliko godina, gledao sam film sa Tom Kruzom . Kad sam bio klinac, Tom je bio kul - Koktel, Top Gun i tako to. I sta da vam kazem, Tom vise nije kul, malo je mator i vise nije smeker. Film sam gledao jer me radnja asocirala na Blow, koji nije sad ne znam ni ja kakva filmcina, ali je Dzoni Dep mnogo interesantniji. Ekipa koja glumi Eskobara i drustvo je slabija od one iz Narcosa. Slika, osvetljenje i boje su uradjeni tako da podsecaju na filmove iz perioda 80-ih (tj na filmove kada smo ih gledali na "debelim" televizorima). Film nije dosadan, nemam sta posebno da mu zamerim (nema onih kretenskih akcionih scena gde nemas pojma sta se desava), ali nemam ni nesto posebno da pohvalim. Od ovakvih filmova se ne ocekuje da ostave ne znam ni ja kakav utisak, ali ovaj bas nista.

The Wraith



Ovo sto sam napisao o Tomu Kruzu me podseti, pa evo jedan film iz 80-ih. Nedavno sam u nekom youtube klipu video scene jurnjave kolima iz ovog filma, pa rekoh da se podsetim. Ko nije ljubitelj 80-ih i scena jurnjave dobrim masinama iz tog perioda bolje da ne gleda. Carli Sin i Serilin Fen su mladi i lepi, Dodge Interceptor (prototip koji se pojavljuje u ovom filmu) je nekad bio interesantan, scene trkanja su ok, ali to je sve sto valja. Gluma je, pa . Film ima mnogo elemenata karakteristicnih za taj period, nekada je bio popularan, danas moze da bude interesantan samo onima koji zele da se podsete tog perioda.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke