Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2008, 14:48   #15
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
montenegrin kaže: Pregled poruke
U nedoumici sam da li da odmah instaliram i ekspanziju TOB, kakve su prednosti? Želio bih da idem korak po korak do kraja sage, pa me strah da mi to ne pokvari doživljaj.
ToB donosi neka sitnija poboljsanja tipa mogucnost brisanja spellova iz knjige, Wild mage class kit, highlight dugme, HLA (high level abilities) koje mozes dobiti i u SoA ako dostignes dovoljan level i prosirenje mape lokacijom Watcher's Keep (nesto kao Durlag's Tower) gde mozes naci mnogo odlicnih predmeta i dobiti dosta XP-a, ali je prilicno tesko.
Kad jednom zavrsis SoA automatski ces preci u ToB koji, iako je izasao kao expanzija, je zapravo zasebna kampanja i iz njega se vise u SoA nemozes vratiti osim u Watcher's Keep gde ce tvoj napredak biti zapamcen tj. samo nastavljas dalje ako ti je bio pretezak.
Pored toga u SoA mozes aktivirati 2 bonus merchanta (pre order i collector's edition mislim) preko clua console ili moda koji ih ubacuje na laksi nacin, a oni prodaju modifikovana oruzja iz Icewind Dale i Planescape Torment, a pojedina su prilicno overpowered... Ovo ti je samo opciono.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
montenegrin (4.8.2008)