Prikaz jedne poruke
Stara 21.1.2018, 22:36   #1018
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Nije mi baš lagan onaj Watcher's Kepp, nije bilo problema do nivoa sa portalima i demonima ali tu me pometu. Inače još sam u chapteru 2, za informaciju za Imoen mi treba 15.000 zlatnika a sad imam preko 90.000, rješavoa sam sve ostale questove i obilazio druga mjesta oko grada na tim questovima. Sve sam riješio osim te lokacije Watcher's Keep.

Sad se ne sjećam tačno ali davno kad sam igrao upao sam u kuću gdje su trgovci robljem i sredio sam ih, mislim da znam koja je to kuća ali nemam nikakav quest za to, a ne sjećam se ni da li je prije bio quest ili sam samo onako upao unutra. Da li da upadnem i sada ili ima neki quest, neko me pošalje ili tako nešto?

Ostao mi je namjerno nedirnut quest da se nađem sa Bodhy na groblju, znam da mi ona nudi isto što i Gaelan Bayle u vezi pomoći za Imoen, i ako se ne varam biranje jednog od njih pokreće chapter 3. Pretpostavljam da se bilo kad kasnije u igri mogu vratiti u ovaj Watcher's Kepp?
Mozes otici u Watcher's Keep i u ToB-u. Ja bih te savetovao da to i uradis, ne zato sto je nemoguce ranije, nego zato sto ima toliko dobre opreme da BG2 postaje bas limunada za preci.

Za trgovce robljem, moras prvo otici na groblje, naci onaj grob, i onda ces dobiti quest.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sarmatian na korisnoj poruci:
Paladin (22.1.2018)