Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2018, 0:13   #27
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Single player gaming - mrtav?

Moje subjektivno mišljenje je da nikada nije bilo manje konzolnih ekskluziva. Zadnjih par godina masa toga se skotrljala na PC od čega dobar dio čine odlični SP naslovi. Steam je pretrpan sa svim i svačim, a tu su i Origin, GOG i mnogi drugi igrači. Kako sam novi PC kupio 16. maja ove godi pošlo mi je za rukom da sastavim listu od čak 25 akcionih naslova (ne računajući indie, arkade i RPG za koje imam posebne spiskove) koje želim da odigram ili bar probam. A od kojih za sada pređoh samo prve tri: Crysis 3, SOMA, Bayonetta, Gears of War 4 (trenutno si igra); novi Doom, Wolf i Prey, Attack on Titan, Berserk, Outlast 2, Observer, Vanquish, Layers of Fear, Ryse Son of Rome, i da ne idem dalje.... Ima masa toga i u drugim žanrovima (Cuphead, Shovel Knight, Inside, Ori, Unravel, Little Nightmares, Sonic Mania, Crash trilogija, novi Shaq Fu, novi Bubsi itd. itd.). PlayStation 4 i Switsh imaju svoje SP ekskluzive. Pa kome PC scena nije dovoljna uvijek može da se apgrejduje. Novi Mario, Zelda, God of War,The Last of Us, Uncharted i Bloodborn jedva čejaju da ih pokrenete.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke