Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2008, 17:51   #84
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Posveti se prijemnom sad a to ces posle da resis vec... samo pazi da se ne upropastis tako.

Moj dobar drug je bio vukovac u gimnaziji i takmicio se iz matematike i uzeo gomilu prvih mesta na raznoraznim nivoima. Jeste da je izgledao malo dorky ali je bio pravi genije. I onda pocne da se zabavlja sa mojom drugaricom iz odelenja i ona odluci da zajedno uzmu stan u BG-u i zavrsavaju fax. Sada posle 5 godina ona je apsolvent i ima samo jos diplomski valjda a on se vuce na ETF-u jos uvek sa nekoliko obnovljenih godina i ko zna kad ce da zavrsi. Jeste da sad ima dredove u kosi i vise ne nosi naocare i neke fizioloske potrebe zadovoljava mnogo cesce nego ja ali postavlja se pitanje da li to vredi toga... Tako da, uci uci uci, zavrsi faks pa se posle zavitlavaj... sem ako ne planiras da upises pravni (tu ne moras da ucis) ali mislim da ti to nije interesantno.

Inace ja nisam bio u domu nego me primila drugarica na gajbu. Primeti razliku - drugarica nije isto sto i devojka i polagao sam ispite u roku Doduse nisam zavrsio pravni jos uvek jer sam se u medjuvremenu prijavio za stipendiju u USA za informatiku i posto sam bio marljiv dobio i zavrsio tamo paralelno i sad sam profesor informatike
Nema nista lepse nego kad ti dodje ucenica na popravni u avgustu pa posle mora da te izvede i upozna sa najboljom drugaricom koja je nesto starija od nje ali se i dalje dobro drzi
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
next (17.6.2008)