Prikaz jedne poruke
Stara 20.4.2006, 0:04   #16
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
ATI` kaže:
99% njih misle da su najpametniji na svetu zato sto koriste Linux

a 98% njih i ne zna sto ga koristi
Wrong..mi znamo da smo pametniji od vas..ne zato sto koristimo Linux..vec zato sto NE koristimo windows...
Hehe....u principu nas ne interesuje windows, ali moramo da odreagujemo ako neka neznalica prica o necemu o cemu nema pojma. To daje nagativan publicitet i ma sta ko govorio, negativan publicitet nije isto sto i pozitivan ili bar neutralan.

Citat:
AxeZ: Radio sam u svim OS-ovima jos od Amiga Workbench-a

A sta to mozes da uradis u Linux-u da surfujes netom

Pa ja to mogu i na mojoj Amigi 1200 :P
Pa rekoh ja.....nisi kompetentan da pricas kad ne znas ni sta sve moze sa Linuxom da se uradi...
Ako je tebi surfovanje netom pojam necega sto moze da se uradi..onda te iskreno zalim.


Citat:
I znas ako preko 90% ljudi koristi Windows a onih 3 % kaze da su oni pametni i koriste Linux onda su tu pobrkani loncici ?!?!
Pa stvar je vrlo jednostavna, 90% ljudi koristi windows iz jednog prostog razloga. Zato sto nisu mogli da koriste nista drugo i zato sto ne znaju ni zasta bolje.
Zloupotrebom monopola, kao i pretnjama i ucenama microsoft je primorao prodavce hardvera da im placaju rojalty za svaki kompjuter koji prodaju bez obzira imao on windows na sebi ili ne.
To je dovelo do potpunog pustosenja OS trzista i unistavanja konkurencije ( BeOS naprimer )
Prema tome, ta vasa tvrdnja o 90% je cist lopovluk i kriminal.

Citat:
WindowsXP radi i na celeronu566 mhz a Oblivion nece

Da pa? Linux radi na cemu god hoces.


Citat:
Koristio sam SuSE 9.2 i nisam video nikakvu prednost osim sto pola hardwera nisam mogao da koristim
Definisi "koristio"


Citat:
Lightwave nema pandan Izvorno je pisan za Amigu i nije izgubio nista sto se tice funkcionalnosti. A sto se tice Maye i Softimage-a, Maya nije ni postojala kad su u Holivudu modele i animacije pravili u Lightwave-u a renderovali u SoftImage-u zbog brzine
Ma ozbiljno...
Pretpostavljam da nisi nikad cuo za Alias power animator?


Citat:
Xara nije ozbiljan program.
I sad treba da ti verujemo....ma hajde.


Citat:
A sta to ti radis sa Linux-om pa ti je neophodan ?
Sve sto mi je potrebno


Citat:
Ja sa Windows-om zaradjujem lepe pare i ne smetaju mi njegove mane
Pitanje je..da li si ti platio taj windows....ako nisi onda si lopov.

Citat:
P.S. Nisam ja rekao da je Windows savrsen OS ali trenutno nema alternativu !
Zao mi je sto neko troluje ovako a ni ne shvata da to radi na tom Linuxu koji tako pljuje.
Sta ti mislis na cemu radi ovaj sajt naprimer?


Citat:
I zaboga zar ne zivimo u demokratiji!!! Ja nikoga ne teram da koristi Windows samo iznosim svoje misljenje ! Najradije bi da radim u Workbench-u !!! a da ti i ne znas sta je to
Iznosenje misljenja je jedno, FUD, tj ono sto ti radis je drugo. Kad se iznose ovakve gluposti onda ode tema u off-topic.
AxeZ je offline