Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2007, 4:45   #9
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
1. Na http://www.ess.org.yu/adres%20J%20-%20M.htm imas spisak enigmata Enigmatskog Saveza Srbije pa i moje ime Rajko Kuzmanovic i oni vec godinama veoma dobro znaju za program za osmosmerke jer oni objavljuju te osmosmerke sto ih program sastavlja
Jel to ono "Evo ide drug član...". Vidi, ja tvoje enigmatske sposobnosti nijednog trenutka nisam dovodio u pitanje i ne znam zašto uopšte to pominješ. I ja sam član gradske biblioteke, pa me nisi video da se hvalim time po forumu, did ya ?
To što oni znaju za taj program je potpuno irelevantno za ono što mi ovde pričamo. Ja sam lepo pitao koja je svrha teme u kojoj pominješ da postoji neki program i da si ga ti napravio, a da pritom nigde nema linka za download, informacije gde to može da se naruči, kako može da se isproba, objašnjenja kako to radi... Ako si samo hteo da podeliš sa nama informaciju da se negde eto koristi tvoj program... onda ok, šta da kažem nego bravo, good for you, ali ne vidim šta tu ima da se diskutuje, a forum upravo služi za diskusije. U prevodu, tema koju si postavio je suvišna.
Citat:
2. Program ne moze da se smesti u par kilobajta jer mora da ispostuje vrhunske zahteve enigmatike, razvijan je 20 godina na osnovu zahteva urednika enigmatskih listova a ne sto sam ja zeleo toliku velicinu programa
Znači urednici su zahtevali da sors kod zauzima 3 megabajta Pa što ne kažeš tako ?
Vidi, ako je osmosmerka ono što ja mislim da jeste, a mislim da jeste to što ja mislim da jeste, onda ne vidim kakve to napredne funkcije treba da ima pa da zauzme toliko. Rekao bih da taj program ipak ili kuva kafu pride ili ti imaš jaaaako gadnih problema sa optimizacijom No nebitno, pošto se tvoj program nigde ne može videti ili isprobati, a kamoli videti sors kod, ne vredi ni diskutovati o tome.
Citat:
3. Ok. na ovom forumu cu ponovo i na drugim forumima postaviti nekoliko screenshot-ova iz programa osmosmerke i jos nekoliko pdf-ova da bi se urerio da on stvarno postoji
Ama čoveče, šta ti imaš kome da dokazuješ da tvoj program postoji. Ok, evo verujem da postoji i šta sad. Dakle, pitaću još jednom:
1. Gde taj program može da se downloaduje ?
2. Ako ne može nigde, kako taj program može da se isproba ?
3. Ako ne može ni to, gde može da se naruči ?
Ako ne može ništa od toga, šta nam onda znači saznanje da on postoji.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke