Prikaz jedne poruke
Stara 6.1.2016, 18:59   #17
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: 50k za 40-45' Full HD

Citat:
JaImojiProblemi kaže: Pregled poruke
A gde si ti kupio isti televizor za svog "drugara", ti najbolje znas. Jedno je sigurno: da sam na mestu kupca, tvojim preporukama nikada ne bih verovao. Kazu, odredjene prodavce televizora reklamiras putem foruma, dok ti isti daju nekoliko procenata od svake prodaje.
Ni "domacim" garancijama se iz tog razloga ne sme verovati. kada je "KP" u pitanju. Tamo gde su tvoji prsti umesani, vlada samo laz.
Posle ovoga sam i definitivno ukapirao tvoj nick.
Hajde svega ti nađi mi te koje ja reklamiram pa me pomeni kod njih da li me znaju i da li imam nešto od njih. Samo, koliko se sećam, lično si se ti hvalio kako si obogatio nekog švercera koliko ga preporučuješ za kupovinu.

A tu "domaću garanciju" genije možeš da proveriš u zvaničnom servisu LG-a. To ne zavisi od koga si kupio.

Da si upao u temu sa proširenjem na kupovinu i u radnji, napisao bi to tako, a ne trolovanje i prozivanje kako "ovde može svašta da se pročita" jer se predlaže van budžeta.

I da, nikako da se kupi televizor sa garancijom ostvarivom kod nas preko KP, ali zato preporučuješ švercere za kupovinu komponenti za PC kod kojih garancija zavisi od onog od koga si kupio!? Daj saberi se.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke