Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2014, 3:05   #8
Graficar92
Član
 
Član od: 24.9.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 179
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Tastatura za gaming (po mogucstvu mehanicka)

Evo prvo da se zahvalim na odgovoru svima vama na temi a drugo pa prevenstveno zbog igara i pricam fora je u tome sto igram FPS igre (bf4 uglavnom) i to nekad kompetetivno pa rekoh sa obzirom da imam dobar mis a i sluske sto da ne nadjem neku tastaturu jer ovu koju trenutno imam je zivi ocaj. Bio sam u situaciji da pritisnem vise tastera i da neke jednostavno ne registruje i igrac mi stane u mestu zbog cega sam poceo da pizdim, iako se to ne desava toliko cesto.

Trenutno imam G400s mish i G430 headset pa sam se nadao nekom logitechovom resenju za tu mehanicku al msm da je njihova jedina ova G710 a msm kosta oko 15 soma sto je strasno, tako da sam trenutno u fazi razmisljanja, i iako nisam probao mislim da bi mi ti Brown cherry keys najbolje pristali jel su nekako zlatna sredina dobri za kucanje a i za gaming... Takodje nije od ispomoci ''prednost'' Srbije sto ne mozes da probas tastere i da jednostavno odlucis sta ti odgovara...

Ne znam sta da radim sem da googlujem budzt mechanical keyboards il da skupljam pare polako...a do tada mozda da resenje neko bude ta g105 posto vidim da je hvale za male pare, naravno jbg ipak nije to mehanicka
Graficar92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke