Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2011, 2:25   #1
Purple
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Thumbs up Komp, bez monitora, do 250 evra (ni evro preko:))

Zdravo ljudi. Treba mi konfiguracija do 250 evra. Uprincipu za manje, ali 250 je neka psiholoska granica.
Jedino sto treba da radi je da gura Windows 7 na high (bez zezanja), da nema nekakvih lagova i blokiranja/kocenja zbog konfiguracije, posto ne planiram da igram igre na njoj. Jedino office i net (i dobro, muzika i filmovi, fotoshop). E sada, posto je moje zahteve ispunjavao i najjeftiniji komp od pre pet godina, a ja sam resio da se isprsim 250 evra, znaci pokusajte ipak da uglavite i neku solidnu graficku "za svaki slucaj", da se nadje.

Takodje, recite mi koja je od ove dve konfiguracije bolja, i kako cenite procesore i graficku (koja su klasa, djubre ili? ... jer se sa ovim novim oznakama ne snalazim). Vazno mi je da nije djubre. Treba mi neki best buy, da radi fino. Dakle, ne azdajski, nego fino. Da sam hteo azdaju, isprsio bih se 700 evra.
I ako mozete da mi kazete u praksi, sta mogu da igram sa tim grafickim kartama (dakle, valjaju li sta). Dal' mogu ove graficke neku noviju bolju igru da poguraju, ili za to su ipak potrebna dodatna ulaganja. Ne treba mi Crysys na high i ta ludila. Kontate vec.



ili




Iskreno, uzeo sam gotove konfiguracije, tako da "ko zna ko je to budzio i da li je to bestbuy",
ali ako valjaju sta, najbolje bi bilo, da na jednu od te dve konfiguracije koja valja (posebno me zanima procesor i graficka, posto se u ove nove oznake bas i ne razumem), eventualne vase predloge o konfiguraciji "budzite" na jednu od ove dve postojece. Ako ima potrebe.
I jel ima neka fora da li radeon ili ge force... i tako to. Najvise me je "strah" da ne pogresim procesor i graficku. Jer iako dajem samo 250 evra, ne bih voleo da uzimem najjeftiniji krs. Nek bude koja lestvica preko.
I za kraj. Da li mislite da za moje potrebe, ipak treba dati koju paru vise (ipak zelim da uzmem kvalitetno jel', da sljaka, dobre performanse), ili je neka od ovih konfiguracija sasvim zadovoljavajuca za ono sto meni treba.

Poslednja ispravka: Purple (19.2.2011 u 2:47)
Purple je offline   Odgovor sa citatom ove poruke