tema: ArmA 3
Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2013, 17:59   #148
matrix_ninja
Veteran
 
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 864
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 161 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: ArmA 3

Zato i kazem da su vjerovatno iznervirani, jer prvi dio izlazi poslije mjesec dana, a sledeca dva u najboljem slucaju za jos 2 mjeseca. Tako su rekli, nije moja pretpostavka.

Inace meni arma 3 dosta bolje radi nego arma 2, ne znam u cemu je fazon s kuknjavom po forumima. Mada je vjerovatno zato sto 90% igraca igra wasteland, a toliko ima wasteland servera, da je svaki drugi hostan iz necijeg podruma sa vjerovatno nekog krs kompa, pa kao sto si i sam rekao utice na klijente.

Jos na to kad dodamo da ima jedno 50 razlicitih verzija, koje svako moze editovati i dodati bog zna kakve gluposti, i ne optimizovane skripte, i kad se nakaci 50 igraca, uz sve navedeno, nije ni cudno da ne radi kako treba.

Zato fino nadji blue1 cti server, ili eutw isto cti, obadva su skoro po cijele dane puna, pa da vidis kako fino igra radi

64 slota su uglavnom na obadva, s tim da blue1 cesto navece pusti 128, pa testira misiju. Za sad je uspio optimizovati da se do nekih 80-90 moze normalno igrati. Poslije toga se vec osjeti pad performansi.
Pogledaj ako te zanima, ima i thread na forumu - blue1 reworked.
matrix_ninja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke