tema: Windows 11
Prikaz jedne poruke
Stara 29.6.2021, 1:15   #81
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: Windows 11

Evo posle malcice duzeg koriscenja dev verzije koja je izasla danas preko insider programa:

Svidja mi se:
-konzistentniji dizajn
-lepse ikonice
-lepse animacije
-start mi je skroz okej(ja ga ionako koristim samo za pretragu, tako da mi odvojeni search nije potreban)
-file explorer izgleda skroz okej(nije neka ogromna razlika u dizajnu, ali lepsi je od win10)

Ne svidja mi se:
-nema refresh kada pritisnem desni klik(retko kada pritiskam F5, navikao sam da to radim desnim klikom, nadam se da ce izbaciti ono more options na kraju i da ce samo ubaciti refresh, i to je to)
-i dalje ima dosta starog dizajna, to bi bilo lepo da se sredi
-kada menjam teme sa light na dark, zabaguje i treba mu dosta vremena da promeni
-baguje i u jos nekim trenucima, random...svakako, to ce se srediti daljom optimizacijom
-kada pinujem neki program na taskbar i hocu da ga pomerim levo ili desno, taj program se upali, to bi trebalo da srede
-voleo bih da taskbar ima small icons opciju, ovako je previse veliki
-kada se hoveruje preko aplikacije u taskbaru, voleo bih da preview ima oble ivice, ali to ce verovatno srediti u narednim verzijama
-da li zbog animacija, ali kada se prelazi iz opcije u opciju u settings prozoru, zna da bude malog delay-a

unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku unique93 na korisnoj poruci:
mvasic (29.6.2021), Picard (29.6.2021), ZoNi (29.6.2021)