Prikaz jedne poruke
Stara 7.3.2017, 11:16   #11279
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ponovo sam poceo sezonu majndfak filmova...
Postoje neki koje cu ponovo da pogledam, a pronadjoh dva nova bisera...
Zbirno je utroseno za oba 57000$ za snimanje, a ko to gleda oba imaju preko 7 na imdb. Oba imaju po oko 8 glumaca, I par lokacija

Coherence - sta god da kazem bice spojler, ali sjajno je sto su glumci skoro sve improvizovali... snimano je 5 dana (u kuci reditelja), glumci su imali samo napisan main goal za taj dan, tako da je dosta toga pusteno njima na mastu osim kljucnih stvari... Tako da je gluma odlicna, ideja takodje... pocinje spontano, ali od prvog nestanka struje cete stalno biti napeti, a na kraju cete razmisljati sta se zapravo desilo...

Primer (2004) - u stvari kazu da je ovo najzaebaniji film za razmisljanje o puovanju kroz vreme... a skoro vecinu filma dva tipa uglavnom razgovaraju... sustinski nisam sve pohvatao, cak se malo I smorio, zbog toga vecinom... srecom pa jedva traje preko sat. A onda sam na yt nasao 23minutno objasnjenje nacrtano.... I najednom sam bio odusevljen I sa zeljom da ponovo odgledam sa tim predznanjem. U stvari, negde procitah da je reditelj I snimio ovo cudo da bi se bar 3 puta gledalo
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke