Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2016, 12:28   #1
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Проблеми са мејлом - шифра, сигурносно пит

Од пар мејлова, гугл мејл ме зеза највише, јер сам улогован за стално на компу, али не и преко фона, па када сам хтео и преко фона да се улогујем ових дана, нисам успео, јер сам заборавио шифру, побркао или шта већ (јер све шифре и сигурносна питања сам држао у глави). Проблем са гугл мејлом је што се плашим да ако се излогујем са компа, да нећу моћи да се сетим шифре када будем покушавао да се улогујем. Пре проблема са гугл мејлом, треба ми помоћ са yahoo мејлом, за који сам везао више мејлова па и гуглов.

Yahoo мејлу сам приступио тако што сам захтев за вериф. кодом послао са мобилног на гугл мејл, па сам преко компа лако приступио yahoo мејлу, али када сам покушао да у yahoo мејлу променим шифру, да бих је после записао на папир и више не бринуо, тражило ми је да укуцам своју шифру, а ја је не знам, већ све што имам је онај вериф. код (који иначе морам сваки пут слати на гугл мејл да бих се преко тог кода логовао у yahoo мејл (!) ). Како да видим своју шифру у yahoo мејлу који ми је отворен, који користим? Дакле, ја сам ушао у мејл (путем вериф. кода), али и даље немам шифру тако да не знам шта да радим?
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke