tema: [Android] Koji Sony telefon uzeti?
Prikaz jedne poruke
Stara 23.5.2013, 1:46   #13
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji Sony telefon uzeti?

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Ne znam zašto se ne slažeš sa boldovanim dijelom mog posta (iz te serije nisu ni blizu modelu S.), kada si i ti rekao istoobro, naveo si i neke prednosti Xperia P modela, ali ove karakteristike koje si sam citirao čine da je Xperia S ipak dosta moćniji telefon od Xperia P. Ali i Xperia P ima neke zanimljive prednosti, tačno. E sada da ti se zahvalim da ovako detaljnom objašnjenju koje si napisao, a možda ću i ja nekada kupiti Xperia P ili Xperia S, jer kao i @wladymir volim kvalitetan zvuk.

A pogotovo se slažem za kvalitet Sony-a nad Samsung-om i HTC-om, a što se tiče cijena, nisam dobro upućen u tu priču pa ne znam šta je isplativije sveukupno.
Xperia serija ima mnogo telefona Ion se pojavio pre XS i bolji je malo, pa onda dolaze Acro S, Acro HD pa onda Xperia T, V.. sa mocnijim cipsetom.

Ali kao sto rekoh Sony telefoni su jako dobri, posebno za nekoga ko nije navucen na super amoled. Ja sam bio ovisnik pre svega zbog super amoled crne ali sam na XP dobio jos ostriji prikaz, bolju belu i osvetljenje a izgubio ''duboku'' crnu i malo na uglovima gledanja. Savrseno ne postoji..

I jos nesto, Sony Android UI je mnogo ''laksi'' od sense-a i TW-a a samim tim i blizi vanila androidu a i meni bar izgleda lepse.

Sto se mene tice kupujem samo Samsung i Sony Android telefone ako situacija ostane ovakva. Imaju jedne od najboljih ekrana (iako razlicitih tehnologija), najbolje kamere i kamkordere (Android OS, zahvaljujuci pre svega softveru) kao i zvuk (mada je tu i htc dobar, skuplji telefoni). Za moje potrebe su najkompletniji mada Sony ima mnogo mocniji dizajn telefona i kvalitetnija kucista.

Citat:
jer kao i @wladymir volim kvalitetan zvuk.
I fabricke sony slusalice su skroz ok za jedne fabricke (malo su jaci basovi ali su i pored toga bar za klasu bolje od vecine fabrickih slusalica) ali je uvek bolje kupiti neke bolje-kvalitetnije.

Poslednja ispravka: HSVstoned (23.5.2013 u 2:06)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke