Prikaz jedne poruke
Stara 26.4.2011, 10:35   #15
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Problem Windows 7 (64bit)

Citat:
zvezdan84 kaže: Pregled poruke
meni se vec ne znam koji put desava da mi prestanu raditi gedzeti.samo sa novom instalacijom win7 mogu da ih pokrenem ponovo. probao sam i da ih skinem i ponovo instaliram,ali mi ne rade.zna neko mozda kako to mogu da popravim,da ne stavljam opet win???
Ja gadgete ne koristim, i njih sam iskljucio, al sam instalirao HTC Home program za temperaturu, to mi je jedino potrebno, ostalo jok. A taj problem vidim da si resio al sigurno se nije pojavio sam od sebe. Predpostavljam da postoji neki malware u tvom racunaru koji dovodi do toga.

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Po meni, ti gadgeti su uglavnom beskorisni i mahom sluze da se njima prepuni ekran i da jos malcice trose resurse i moj savet ti je da ih izgasis.
To je tacno, uglavnom prepunjavaju ekran i trose resurse, ali zasto ih gasiti ako vec covek hoce nesto da ima, recimo ne mora to da bude merenje brzine cpu-a ili kolicina zauzete memorije, moze recimo biti vremenska prognoza sto je po meni korisno.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke