Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2020, 14:47   #948
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Niti sedim, niti kukam, radim 10 sati dnevno, preduzetnik sam, fakultetski obrazovan (državni faks). Ti stvarno misliš da se u Srbiji svojim radom može zaraditi dobra lova? Možda si u IT sektoru, a poznajući silnu rodbinu i prijatelje koja radi u IT sektoru znam da su ti ljudi potpuno van realnog sveta, zarađuju toliki novac, ne zato što su pametniji od drugih, već ih je u*ralo da budu na pravom mestu u pravo vreme i sada pametuju drugima, a realno ništa drugo u životu ne znaju da rade sem da čeprkaju po računaru (sijalicu nisu u stanju da promene u sobi).
Eto, osamdesetih kad je moj ćale bio mašinac u naponu snage, isto su ih tako klevetali kojerazni da samo "crtkaju", mlate pare i ne znaju ništa drugo da rade (a u to vreme kod većine tih što klevetaju je top veština bila da znaju da voze traktor i zakolju svinju). Te što ne umeju da promene sijalicu znam iz svake branše, ali moje IT kolege su vrlo ostvareni ljudi na više frontova tako da ne znam koji ti je uzorak, možda ovi klinci što ih zapošljavaju po ispostavama stranih firmi maltene s ulice.

A to što si ti preduzetnik, lepo za tebe, ali 99% srpskih preduzetnika su trange-frange muljare koje samo gledaju svoju pozadinu i prodali bi rođenu majku samo kad bi se ukazala prilika. Čisto da znaš kako vas "običan narod" percipira.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke