Prikaz jedne poruke
Stara 26.7.2007, 8:06   #85
Patton
Deo inventara foruma

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 899 puta na 491 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Da li su stare igre bile zabavnije

Zasto su stare igre imale dusu? Zato sto su stvarene iz ljubavi prema gamedev-u, a ako se neka parica zaradi, tim bolje (uostalom, ako nesto napravis kvalitetno, mora doci tu i zarada). Zasto slabo koja igra danas ima dusu? Zato sto je jedini cilj da se zgrne sto vise novca, sa sto manje truda u sto kracem vremenskom roku. Da li treba da navodim firme koje svake godine stancuju nastavke igara koje su iste kao i njeni prethodnici? Mislim da ne trebam.

Sad gledam ove manje igrice za PC... npr. pre bih dao 30$ za Jets 'n' Guns, nego istu tu cifru za Stalkera. Zato sto znam da cu ovu drugu preci jedanput i nikad je vise necu upaliti, a ovu prvu cu igraditi narednih nekoliko godina iznova i iznova jer je neverovatna zaraza.

PS: Nemam krs kompjuter pa da sad imam komplekse, mogu da igram svaku igru sto se tice hardverske zahtevnosti, ali sto se tice atmosfere, gameplay-a ili zaraznosti, ne mogu bas svaku.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Patton na korisnoj poruci:
Monk Psycho (26.8.2008), zoran845 (6.8.2007)