Prikaz jedne poruke
Stara 20.12.2009, 0:55   #1605
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Pa morao bih da se slozhim sa shrafkom u ovoj raspravci .

Proshao sam i sa DW (samo final battle ostao) i sa 2H warriorom igru na Hard (na 1.02 je Hard kao Normal na 1.01 ), sa prvim sam imao oko 65% party dmg, a sa drugim oko 50%, sa istim timom i gotovo istim taktikama. Sumnjam da je razlika izmedju DW i 1H + shield tako mala, s obzirom na to da 2H jeste spor, ali svaki od special udaraca posle 50% predjene igre udara ~120, pa i vishe, a tu je i bag sa Sunder Arms i Sunder Armorom (umesto da samo smanji armor i ostalo, warrior udari 2 puta normal hit (mozhe i crit :P), a i 2H sweep + indomitable (uvek potcenjena imunost na knockback daje ogroman boost za DPS), koji su jedni od najboljih talenata u igri.

Sa dobrim micromanagementom na bossevima ti izdrzhljivost klasichnih dps-era i nije mnogo bitna, a na obichnim mobovima ni 2H ni DW ne mogu da poginu ni da ih molish (naravno, sve ovo pricham pod uslovom da vodite Wynne, a ja kao + specujem i Morrigan do Group Heal-a)

Dodushe, DW warrior je pravi shreder, tu raspravke nema. Jedino rogue-a nisam probao, ali mage ne mozhe da se poredi po dps-u, a moram i da zgutavam mana potove kao lud :S

P.S. Nemoj vishe "lopov", molim te . Rogue nikako ne mozh' biti lopov vec "lutalica" u prevodu, mada ni to nije bash zlatno, ali niko ne kazhe da morash da ga specujesh da krade :P, a znam jednu strashno iritirajucu osobu koja rogue-a zove lopovom (dok je igrao WoW, stalno je pizdeo kada mu kazhem da bi warlocka trebalo da zove "veshtac", shamana "vrach", a paladina "sveti ratnik" ), najezhim se kad god vidim taj naziv
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke