Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2009, 19:10   #1515
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
srlle kaže: Pregled poruke
Pomoc!?Kako da ubijem Branku patuljanku sa stotinu Goluma!
Igram sa rougom level 23, dava maga i jednim ratnikom, dali je to adekvatno za ovaj kvest il ja gresim, ne mogu nikako da pobijem sve one suludo jake goleme.Koju taktiku da primenim, u cemu je fora.Do sad mi je sve uspevalo jedino ne mogu da ubijem injih i onog zmaja.
Jel imas nekog mage-a u ekipi? Fazon je sto je svuda oko tebe ima Lyrium vein-sa koje Branka koristi sa puno uzivanja.. Ja sam to vrlo lako resio dok sam u ekipi imao 2 mage-a.. Prvi baci force field na nju i onda se oni rastrkaju i dok se ona ne odmrzne aktiviraju sve Lyrium vein-se, tako da Branka na njima ne moze da se hiluje, umnozava, ojacava, sta vec radi

Za to vreme ostala 2 karaktera uz pomoc tvojih golema unistavaju protivnicke i onda je klasican boss fight, kako god da ga resavas.. Meni uvek valja pobacati Missdirection Hex, Death Hex, Crushing Prison, Petrify, mark of the assassin i ne treba joj mnogo da padne


Inace, sto se tice klasa i kombinacija, meni je tek prvi prelaz pa nisam video mnogo.. No koliko vidim mozda je i najjaca dobro sklepan i opremljen Arcane Warrior.. A bez magova u ekipi se jednostavno ne moze, healer nije obavezan ali bas spasava..
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
srlle (10.12.2009)