Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2008, 0:19   #19
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Supreme Commander: Forged Alliance

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Cernobil,

Eh da.. i naposletku još jedna stvar... baš sad (ponovo) igram Age of Mythology + Titans (obe za 600 džindži i to original I igra mi je fenomenalna. I jeste da je izašla pre 6-7 godina i traži samo 16 mb grafike, ali opet.. ima duha nekako. Ceo dan idem po kući i citiram odzive jedinica... "prostagma", "gereg", "volos", "iurifer", itd.. Džaba što imaš 5 vrsta tenkova, 5 vrsta bombardera, isto toliko lovaca, 2 gunshipa, 4 različita borbena droirda, itd itd itd.. ako ti sve to jednostavno nije zabavno
Znam, isto sam igrao te igre doduse u mrezi ,ne online. I jesu ekstra,ako mene pitas mnogo su bolje od AoE-a. A to za tenkove gunshipe i ostalo,to tebi nije zabavno ali nekome jeste ,a zamisli da imas 1 lovac 1 bombarder i 0 podmornica (kao u drugim igrama) i da ti nije zabavno. Ali opusteno, i nekim mojim drugovima isto ne lezi SupremeCommander,dok ga neki obozavaju Stvar ukusa svakako. Ali poenta je da je SupCom bezobzira na sve jedna od najboljih strategija ikada(i ja ne volim Milan pa ipak ovce osvojise ligu sampiona:P) Voleo ih il ne prvi su pa su prvi
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke