Prikaz jedne poruke
Stara 4.6.2015, 12:46   #41
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Mislim da se previse mrznje usmerava prema CA-u a jako malo prema Segi...jeste da je CA kriv ali pod pritiskom vremena tesko da su mogli da izbace kasvetni "motor". DLC politika je vecinom Segina odluka. I iskreno, mislim da nije to toliko strasna situacija koliko ljudi vole da pricaju (mislim na stanje poslednje igre). Rome 2 je mogao da bude odlican, nazalost nije....ali je stanje neuporedivo bolje nego sto je bilo na pocetku....Igra radi mnogo bolje, jako puno stvari je popravljeno, Attila je (za mene) odlicna igra. Smanjili draw distance da bi igra radila bolje i to je sada katastrofa nevidjenih razmera Ne kazem da nisu krivi i da ne zasluzuju ribanje, ali to da su "mrtvi" da ne vrede nista itd su preterivanja (po meni). Nadjite mi makar jednu igru slicnu TW-u po kvalitetu, naravno bez gomile odlicnih 4X igara, jer svi znamo da to nije isto i da TW nije klasicna 4x igra, vec jedan odlican umereni miks zanrova.
Vi cete da mrzite i da sahranjujete CA, a ja cu ipak da nastavim da uzivam u ovim naslovima...bice problema itekako ali opet mislim da je moj igracki svet bez TW-a siromasnije mesto.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke