tema: Dying Light
Prikaz jedne poruke
Stara 14.6.2017, 0:57   #305
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

propustih da ti kazem i sam za izlaz. ja sam vise puta slucajno izlazio na glavnu mapu umesto da udjem u izazov.

pohvali se kad uspes, mada...
Spoiler za mada....:
ko sto ti rekosmo, taj izazov i nije stvar skila, nego vise smaranje i pamcenje napamet gde je sta, sreca sa izbegavanjem eksplodirajucih zombija i pogadjanjem onih drugih...

ja sam probao 30 puta najmanje, pre nego sto sam uzeo da pogledam na yt gde je sta, kako ne bih izgubio jos 50 na glupo mapiranje. prosto, besmisleno je, a zao mi bilo da ne predjem posle toliko cimanje.

a bozak bow nije nista posebno. sta vise, ni priblizno odgovarajucem za ulozeni trud. ima boljih weapona u igri!


Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Možeš da se vratiš, znam pouzdano, jer sam ja odustao. Čak i u Co-op misija je preterano smaranje i još jedan dokaz kako su "ačivmenti" i sitni DLC i ostalo smeće koje je na PC stiglo iz konzolaškog sveta upropastili igranje. Sve je neko takmičenje, nema uživanja kao nekad.
ali, achievementi uglavnom ne uticu na samu igru, mozes potpuno da ih ignorises i uzivas u svom tempu i nacinu igranja.
meni je dying light BAS legao, iznenadio me prijatno u svakom segmentu. (mada, pre njega mislim nisam igrao ni jedan fps koji je noviji od 2012. godine, pa je sigurno i to odradilo svoje ).


EDIT: dying light je trenutno 60% off na steam-u, kosta 20 dolara, ako ikoga zanima. slucajno videh.

Poslednja ispravka: polarnimeda (14.6.2017 u 1:07)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke