tema: Days Gone
Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2021, 12:46   #101
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Days Gone

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
highlight do sad mi je bila scena kod nero site-a, vec sam naucio da otkinem sirene pre paljenja generatora, odradim sve to, udjem u zgradu, kad pogledam u daljini treci zvucnik taj trenutak kad sam izasao napolje a ispred stotine swarmera cist teror

Deacon = Jax Teller
Igra ima te momente koji bas fino upotpunjuju atmosferu. Meni se desilo da zapalim jedno gnezdo pa da iz gnezda izleti vise zombija nego sto sam ocekivao i privuku okolnu grupicu pa se igra pretvori u zanimljivu jurnjavu gde kombinujes raznorazna orudja pa cak i okolinu kako bi se izvukao iz situacije. Bas

Igrao sada dosta duze i i dalje mi se dopada. Prica ume da bude razbacana na momente, komentari glavnog lika takodje, ali je igra vrlo dobra. I dalje ima novih stvari koje nerviraju, AI recimo nije bas najsjajniji. Uglavnom radi kako treba ali mi se juce desilo da sam digao uzbunu tokom sunjanja (moja greska, desi se ) ali ispada da vas nakon toga svaki neprijatelji u kampu automatski uoci bez obzira sto ste vi iza njih ili u zbunu ili stotinu metara daleko u sred noci i tokom kise. Ne uvek, desi se i da panicno patroliraju i traze vas dok ne odustanu (tako i sama igra objasnjava preko onih HINTS), ali ponekad imaju rendgenski vid izgleda pa vas uoce bez obzira gde ste i da li ste sakriveni itd. Samo jurnu direktno na vas ili se automatski okrenu i pocnu da pucaju. Malo traljavo odradjeno ali opet nista toliko strasno da unistava igranje.

Ima mana itekako ali daleko od lose igre, cak naprotiv. Za sada me zabavlja mnogo vise nego recimo HZD koji su mnogi nahvalili. HZD je i dalje super igra ali sam je na momente igrao na silu (nisam je jos ni zavrsio). Ovde to za sada nije slucaj, a cuo sam da je druga polovina igre mnogo bolja od pocetka. Videcemo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (22.5.2021)