Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2018, 1:12   #616
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Pa cak i samo setanje po kampu i momenti koji se dese u istom znace mnogo vise nego bilo sta sto sam uradio u AC Origins-u. Takodje RDR2 je prva open-world igra nakon duze vremena u kojoj zelim da provedem vrijeme a ne igra u kojoj sam primoran da provedem vrijeme (kako bi grind-ovao da dostignem iduci level kako bi mogao da uradim sporednu misiju ili odem u drugi region i slicno). Igra u kojoj imam apsolutnu slobodu da odabrem misiju koju hocu da igram i da idem gdje hocu i kad hocu.

Tako da sto se mene tice neka R* slobodno nastavi da ravi ovakve igre jer mi je dosadilo da igram "mak your own story" i "make your own fun" igre gdje stucem nebrojeno mnogo sati, a dobijem nista za uzvrat.
Dishonored 1/2, Deus Ex i Deus Ex/HR i slične "emergent gameplay" igre nemaju samo "momente". Igre generalno nisu o "momentima" nego o konstantnom gejmpleju i zabavi koju možeš da iskusiš igrajući igru.
Uostalom, da si pogledao klip video bi da je lik koji kritikuje igru apsolutno zaljubljen u R* i RDR2 ali da ga u njihovim igrama frustriraju iste stvari kao i mene, recimo, određeni elementi - moronske, dosadne, linearne misije.

To što neko kritikuje igru ne znači automatski da je igra loša i da nije masterpiece ali sa takvim sistemom misija sigurno nije za 97 na Metacriticu i to treba da se spomene. Sve poente koje su iznete su i više nego validne.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke