tema: [Mobilni telefon] HTC Desire X
Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2014, 21:38   #5
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire X

Imam i ja ovo cereslo skoro godinu dana, pa mogu da se izjasnim i ja.

Touch mu je fantastican, precizniji i responzivniji od konkurencije - uporedno testirao Galaxy S Advance sa Minion Rush igrom

Finalni kvalitet izrade i nije neki - cvrsto je sklopljen, ali taj mat poklopac se mnogo lako grebe. Case je obavezan. Ekran je od obicne plastike, tako da se i dobra folija podrazumeva. Sto se ekrana (tj. njegovog "prozora") tice, ja sam u startu dobio uredjaj kome ekran nije bio lepo zalepljen, pa je zvakao u cosku. Reklamirao, dobio drugi telefon, i posle 10 meseci, odlepi se i on na istom mestu! Za jedan HTC to je sramota, a ja sam odustao od reklamacije kada sam cuo koliko drndaju ljude oko iste.

Ekran nista posebno, ali vrsi posao dobro. Sa mat folijom, vidljivost po danu je jako dobra. WiFi je jak, na GPS i BT nemam ama bas nikakvih zamerki.

Zvuk je zaista dobar i izlaz je prilicno snazan, ali taj Beats audio enhancer je tesko djubre - nagruva basove i visoke tonove, ubije srednji spektar i totalno izoblici zvuk. Isprobavao sa Sony bubicama i Beyer DTX-710 i rezultat je porazavajuci. Preporucujem da se to smece ne koristi.

Sto se softvera tice, sense 4 je meni ok. Jednostavan i brz. Bloatware sam disejblovao, da mi ne jede memoriju bez veze.

Na kraju, baterija. Ako se ugasi 3g i telefon koristi iskljucivo za pozivanje i sms, sastavice 4 dana bez problema. Sa internetom, sve se to spusta na 1~1.5 dan.

Generalno zadovoljan sam, ali ocekivao sam vise.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke