Prikaz jedne poruke
Stara 4.10.2007, 20:20   #14
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: DFI Infinity NF570-M2/G vs ASUS M2N-E or other ???

E ovako narucili smo DFI , ali on je ostao jedan jedini (1!) na stanju pa je opet pitanje dali ce uspeti da ga diler ugrabi.
Ali ima backup taj Foxcon koji je negde 8-10€ skuplji.
E sad Intelasi bi rekli sta je tu je 570Ultra slicno ko 590SLI, e pa nije ja ima 590SLI a nekako me mrzelo da mi stavljam 590SLI u budzet komp ...
A Foxconn-a ima jos (ohoho) po ceni da ne poverujes 98€ znaci Ent ploca za <100€, nekako mi se cini da je Foxconn (tj. sam NF590SLI) mozda boji zbog extra Features... ali nekako je prosecna SLI ploca, samo stavi i vozi ... neznam OC nemogu da zakljucim jer testovi su stari 15 meseci a tada je sam BIOS za 5x0 bio jos los.

@bole083 oni nije ni svestan skoro sta je to SLI da mu ja nisam pricao pre (davno pre) ...
moze da zamislis coveka koji je pre imao GF 4200 titanium (AGP 2x).. tj. jos ga ima...
Tako da 7900GS ima da vozi ko formulu... razumes.

A za plocu nije jos kasno da se promeni ajde ljudi ili da otvorim novi topic glasanje ... sto brze to bolje da jer ja bi realno Foxconn a on ne zna... nebi da ga z****m best friend mi je.
DFI Infinity NF570-M2/G (570Ultra) vs Foxconn C51XEM2AA-8EKRS2H (590SLI)

ako bude imao foxconn-a nikada nece da nauci oznaku napamet... stvarno su blesavi. I u jednom opisu pise da na kuleru ne pise Nvdia niko nebi znao da je Nvidia Ch.set.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke