Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2015, 12:43   #9
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Thumbs down Re: Poslao pokvarenu graficku ?

Ala se ovaj njegov verovatno 'drugar' što ga hvali nak"nj"o za medalju:

Citat:
PRODAVAC 101% POUZDAN i KOREKTAN i PROFESIONALNOG ZNANJA I VISE! ! ! ! ! ! ! ! Sve moje tople preporuke za saradnju sa doticnim P E R F E K C 1 O N 1 S T O M i ANALITICAROM! Uredjaj koji sam neplanirano kupio od njega je cak i u boljem stanju nego sto ga je opisao (kao da je bre NOV izvadio iz folije i prodao mi ga za 500eura a vredi 700eura u ovakvom stanju i performansama )! !! Prevazidjena su bila sva moja ocekivanja kada smo saradjivali i vodili razgovor, SVAKAKO U POZITIVNOM KONTEKSTU : ) Nenad XTREME EXPERT u PC WORLD! !! !Covek je jednostavno GENIJE u svakom smislu reci a u Svetu kompjutera (NE POSTOJI NISTA STO MU JE NEPOZNATO I NERESEVIO) ja sam poznavalac racunara 12 godina aktivnog rada i telefona i imao sam susrete, saradnje i komunikacije sa jakim bas kompjuteristima ali ni jedan NENADU ne moze ni vodu nositi a daleko da mu moze parirati, moze samo da cuti i da ga SLUSA I UCI, jer Nenad moze se klasirati u TOP 5 najboljih PC Profesionalaca u Svetu! !Jednostavno, UNIKAT I NE POSTOJI MU DUPLIKAT, steta sto je u SRBIJI! !! !MA. .. SVI navodni serviseri i poznavaoci iz sveta kompjutera mogu samo KOD NJEGA NA CASOVE INFORMATIKE! : )Full ULTRA pozitivna ocena za Best of the BEST Profesionalca! !Ocena od 1-100 je 101+! ! ! "ZIV BIODOKGOD POSTOJE RACUNARI I TELEFONI! : D
Po ovome ispada da su većina iz redakcije SK, saradnici i ostali ne samo iz SK nego i drugih IT časopisa i redakcija obične 'n00bare'..
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke