tema: Windows 8.1
Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2013, 14:55   #4
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Windows 8.1

@ Shonkas trebalo bi da si upravu!

@Marko93 Ovo je do sad nesto novo od Microsofta. Vec sam napisao ako se moderatu ne svidja moze da brise temu!

Par brljotina koje sam zapazio:
* General Local account radi dok se jednom ne pokrene Live! Onda automatski prebacuje ceo Windows na Live account pa pri pokretanju racunara stalno trazi sifru ( nekome se svidja, al meni ne) Na 8 mi je OS generalno bio na Local account, u Store i Mail sam sam se logovao kad hocu, a sad ako se ulogujem u Store ili Mail ili nesto trece odmah nestaje local i odmah ceo vin prelazi na Live bez mogucnosti da se vratim na local ( barem ne nekim prostim ili ociglednim putem)
* Drajver za Etron USB 3.0 nije pronadjen, pa sam instalirao drajver sa Asrock sajta za Etron USB3.0 Windows 8x64, posle toga je u Device manager stajao zuti uzvicnik pored Etron USB3.0 pa sam isao desni klik pa update drajver pa je sam trazio po netu i nasao i sad je OK ( nema uzvicnik ) Windows update nije nasao sam nego tek po instalaciji sa Asrocka mogao je da isparvi!
* Odradjen windows update i nije prijavljivao da mi treba drajver za Ati 7770! Drajver je bio wddm1.3 Microsoft Corportion. Ja lepo instaliram 13.4 Ati driver za windows 8x64 i sad mi Windows update prijavljije da treba da instaliram njihov drajver! Pa sam mora da ugasim Windows upade poruke...
* Store app jeste unapredjena al i njihov update brlajvi! Prijavio mi je 19 isprvki i uspesno je odradio 13 a za 6 prijavljuje neku gresku itd...
*Ne radi opcija "pin to start" sa dektopa (ima opcija ali ako je sorkat na desktopu nece da se prebaci u star)

za sad mi je to upalo u oci...

Sve u svemu nista strasno ... sitne brljotine

Poslednja ispravka: Filip89x (28.6.2013 u 15:30)
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke