Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2012, 16:20   #1
mladjex
Član
 
Član od: 18.12.2005.
Poruke: 101
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Unhappy LJudi pomagajte ,poludecu

Dakle instalirao sam neku malu igricu za cerkicu i u sred igrice komp mi se iskljuci, ja ga upalim ( windows xp sp3) i kao dize sistem i kad treba da se pojavi windows monitor mi ode u power saving mode i nema sance da uradim ista.
Restartujem na dugme i udjem u safe modu gde radi sve najnormalnije, monitor reaguje normalno sve je normalno samo sto sam u safe modu.
Mislio sam da je neki opaki virus pa sam reinstalirao windows i opet mi sve isto , na kraju sam rasklopio ceo komp jer sam mislio da je od vrucine i ocistio od prasine bas svugde , cak sam i napajanje rasklapao .... sklopio nazad ukljucio i opet isto. Bukvalno ne mogu nista jedino mogu u safe modu.
Probao sam da instalira aviru i avast ali nece da se instaliraju dal je zbog safe moda ili nesto drugo neznam ,reko ajde da vidim mozda se zadrzao neki virus na D partiji kad ono ne mogu da instaliram antivirus.
Ne znam sta da radim ljudi pomagajte ??
Komp mi je dosta star ali to mi je za sad sto mi je a cerkica navikla da joj pustam crtace na njemu a i meni sluzi za surf , filmove , serije
mladjex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke