Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2012, 22:17   #25
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Flash Game Development i velika zbrka u mojoj glavi

Citat:
AleksandarCoder kaže: Pregled poruke
Lepota open source-a je što možemo sami da uzmemo pa da doradimo, ali nema potrebe.
Znači da pored svog posla treba da krenem na "opravljanje" softvera pod čiju haubu verovatno prvi put zalazim i tako izgubim ko zna koliko dragocenog vremena (i novca)?
Citat:
AleksandarCoder kaže: Pregled poruke
Ja koristim Windows najviše, imam Ubuntu, ali slabo jer većina stvari koje radim su za Windows. Lepo je to što postoji kernel modul za Linux koji to radi, ali u mom slučaju ne služi ničemu.
Svi Windows git klijenti imaju opciju da komuniciraju sa SVN repozitorijumima. Kod TortoiseGit-a recimo dovoljno je da kloniraš repo i da izabereš "From SVN Repository" i klijent će raditi potpuno transparentno sa SVN repoom.

Citat:
AleksandarCoder kaže: Pregled poruke
Znaš kako, ako je tim dobar, uopšte nije bitno koji source control ili project management koristiš, to je ipak sve mlaćenje prazne slame.
Koliko god da je tim dobar fakat je da sa lošim alatima neće raditi optimalno. "Ne raditi optimalno" u biznisu znači "gubljenje novca". Da nije tako Adobe, Microsoft i druge "muzare" bi odavno polipcale a ne bi bilo ljudi koji bez ikakvog razmišljanja plaćaju $1500 za Adobe creative Suite.

Citat:
AleksandarCoder kaže: Pregled poruke
čestitam ti na pobedi
Potpuno nepotreban sarkazam. Ako nisi spreman ili voljan da se upustiš u raspravu onda poštedi obe strane gubljenja uložene energije i vremena (novca).
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke