Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2021, 18:47   #1590
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Šta je vama teže tj. gore između ova dva zadatka?
Tvorova u onoj okolnoj šumi kod trapera kod jezera Owanjila ima tušta i tma i tamo uvek mogu da se nađu i da paziš da ih ne nagaziš.

Iskreno, ja UŽIVAM u lovu i to mi je ekstremno zanimljivo kako je dobro odrađeno. Jedino me malo nervira kad treba da lovim ptičice za "ženu kolekcionara", tačnije TAKSIDERMISTA (jedi li završio to nekada, pošto na kraju igre ima mala fora u vezi toga??), jer Artur kad nosi luk ne može da podigne pogled iznad ugla od 45 stepeni, pa kad mi neka od njih izleti pred nosom i podigne se gore mogu da je ulovim malo morgen. No, sad kad znam gde ih mogu naći i kako uloviti, ni to nije neki problem.
Na primer - Robin ptičicu možeš u svako doba naći na prvom malom drvenom železničkom mostu severno od Rhodesa. I treba mi 15-ak minuta da ih pohvatam jedno 3-4 perfect.

A što se tiče zadataka za Algernona Wasp-a, jeste da je smoran, ali ja kad počnem da igram od početka znam da će mi trebati perje od Heron, Spoonbil i Egret ptica, pa čim obavljam nešto oko Saint Denis-a imam u glavi i to, pa kad mi nešto od tih ptičurina naleti usput, lagano ih pobijem i očerupam, pa kad dođem do 4. chaptera i kad spasem Algernona da se ne zagrcne na zabavi kod gradonačelnika Sen Denija, već u bisagama imam najmanje po 20-ak pera od svake od tih ptica. A za jurenje orhideja koristim YT pomoć, mada znam gde se mnoge nalaze pa neke i pokupim usput. I ne smeta mi da izgubim sat-dva na taj "zadatak".

Uglavnom, u ovom zadnjem prolazu sam došao do V chaptera a da sam obavio AMA BAŠ SVE dodatne zadatke koje mogu da obavim sa Arturom. Štaviše, tek u ovom prelazu sam prvi put uzeo Pearsonovu Scout Jacket i naplatio onom svešteniku 100 dolara sa kamatom koju sam mu dao za kuću i prvi put imao "poternicu" za nekog lika koju nikada ranije nisam video i još pokoji sitni detalj. I to je neverovatna draž ove igre - kad pomisliš da si sve video i pronašao desi se nešto što ti se ranije nije dešavalo!

Ja nešto bolje nikada nisam igrao, a mislio sam da od Witcher 3 i KotOR teško može bolje.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke