Prikaz jedne poruke
Stara 22.3.2021, 17:02   #1552
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Sad cemi sve biti njesra posle rdr 2...
Isti slučaj. Nikako da se nateram da završim bilo koju drugu igru. Jedino mi je Valhala malo skrenula pažnju.

Inače, u ovom petom prelazu sam po prvi put u Horseshoe Overlook-u uspeo da dobijem Pearsonovu Texas Scout Jacket (nije loša) i posle silnih ranijih pokušaja i gledanja YT saveta konačno provalio kako se dobija. Takođe, po prvi put sam naleteo na mini kvest sa likom koji se krije u poljskom WC-u u Strawberry-ju, prvi put sam orobio "side bussiness" prodavca iz Strawberry-ja, severno od Annesburga naišao na stenu sa čudnim napisom, išavši sa "finger fileta" u Van Hornu ka Saloon-u naišao sam na plakat u kom se nalazi nagrada za pronalaženje nekakve princeze, ali još nisam provalio šta se radi sa tim...

Ovakvih malih detalja koji čine svet RDR2 najživotnijim ikada napravljenim u nekoj video igri ima na pretek i to je ono što, bar meni, čini ovu igru nečim što mi nikada ne dosadi. A koliko tek ima skrivenih oružja, predmeta, šešira i drugih sitnica to je čudesno!

Inače koga zanima kako se 100% dobija Pearsonova jakna u II poglavlju...
Spoiler za ...evo i kako.:
Probao sam sve što sam video na YT i ništa od toga mi nije uspevalo. Ali, da bi se ovo obavilo potrebno je to da niste odigrali onu misiju sa Lenijem i pijančenjem u Valentajnu. Jer na kraju te misije Artur beži od policije (ukoliko ne lupite u stub i uhvate vas). Kada se ujutro probudi, budi se bez konja, nedaleko od kampa. Tada treba laganim trkom stići do kampa i kad dođete do njega Pirson sprema čorbu, tada ga "pozdravite" i on će tražiti zeca za čorbu. Dovoljno je otići 20ak metara od kampa da se gekne neki zec, donese se njemu i dobijaš tu jaknu. Probao dva puta i oba puta se isto desilo, Lepo se slaže sa već postojećim farmericama...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke