Prikaz jedne poruke
Stara 24.2.2011, 2:01   #337
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: 2/2011 "Posle DL-ovanja nema kajanja"

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Ma važi. To će se moći usporediti onda kada postane ilegalno koristiti AMD ili Intel, odnosno ATI ili nvidiju. Dok su obe opcije legalne, a jesu i biće, to se ne može usporediti sa Legalno VS Piratsko, jer naprosto piraterija spada u kršenje zakona.
Mislim da nisi baš najbolje shvatio šta sam ja hteo da kažem... Radi se o tome da ljudi znaju da budu prilično zadrti u svojim stavovima i da ne dozvoljavaju da se može drugačije razmišljati. Politika, hardver, marka automobila... pa i stavovi i argumenti u legal/pirat diskusiji. I u ovim političkim porukama, i u onim koje se tiču teme možeš da primetiš stavove kao "Ajde, porasti", "Ti si xxx (pridev po želji)" i slično. Ja ne etiketiram, iznosim svoje mišljenje, trudim se da za svoje stavove imam kakve takve argumente. Znaš, stavovi "to je kriminal, jeste da i ja imam nelegalni windows, ali to je kriminal, vi ste kriminalci, niste normalni"...? Pa što se taj ne javi čika Biliju da mu plati tih 100 i kusur € za windows? Ili 400-500 (koliko već) za Office? Ili koliko košta PS CS5? U pravu si, ako koristiš, ćuti i koristi. Ako neko koristi nelegalni windows, a morališe o CoD, Tomb Raider-u... "Jeste da plac nije moj i nemam dozvolu za gradnju, ali sam kuću pošteno sagradio"???
Spawn BG je offline