Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2008, 3:12   #13
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: WWE Smackdown vs. Raw 2007

Eeee dofinitivno jedna od moji Hall of Fame igara za PS2...Bas doooosta vremena sam proveo uz sedmicu,i stvarno je igra za medalju...Sve zive modove sam pobedio sem onog ludackog Money In The Bank...Ono je ziva ludnica,uvek me neko skrsi sa merdavina...Makljao se pola sata i video da nema leba od toga i batalim MITB...Najjace mi je Hardcore,tu je krljanje sa stolicama,cekicima itd...Sve u svemu uz 2007. sam imao dosta zabave,i sve i jednog borca sam pobedio sa ubicom legendi RANDY ORTON-om i sa likom koga sam ja napravio,tj. sa Bojanom Grbicem Sezonu neznam ni kolilko sam puta presao...Te sa Ortonom,pa ovim moji likom,pa Matt Hardy...itd... Jedna od retkih igara koju mogu igrati na najteze sa lakocom

A 2008. i nisam nesto puno igrao,nekako igra mi se ne svidja,07. mi je dosta bolji. Ali ovde ima boraca puno vise ali nekako kao da se igra unazadila u odnosu na 07 a i kontrole neke konfuzne pa sam se jedva snasao...Poceo sam 24/7 sa likom kojeg sam napravio i ide mi dobro...A od ovih boraca najvise uzimam Burkea,Ortona,Edgea,bracu Hardy,Cena...
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke