Prikaz jedne poruke
Stara 8.2.2014, 0:31   #13
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Srpska carina- dika i ponos!!

@Postavljač teme

Nemoj ti pisati nikakve zvanične pismene žalbe ili slično, to je komplikovana i spora procedura, nego ti fino idi do upravne zgrade carine, odakle si dobio pošiljku, i fino sa sve dokazima i bez dlake na jeziku traži da se obračunaš sa nekim glavnim bajom ili šefom smjene. Ako kod njih prolaze takve stvari, prolazi i malo drskosti i verbalnog nasilja sa tvoje strane, provjereno. Priloži dokaze, pravi se opasan i vidjećeš da li će se i dalje praviti pametni. Kao što neko reče, nažalost, ponavljam NAŽALOST je takvo stanje u cijeloj državi (državama na Balkanu) i ne iznenađuje ni postupak carinika. Ali ovako je sve na tvojoj strani, teška riječ sva vrata kod nas otvara. Znam za mnoge malverzacije carinika, od naplaćivanja većih dažbina, preko zabrane uvoza stvari koje su dozvoljene, oštećenja ili krađe robe. Evo i ja čekam kineski telefon naručen za djevoku, ako budu pravili probleme, biće nasilja. Pa nemam ni ja toliko živaca da ih trošim na idiote. Srećno sa tvojim slučajem, nadam se da ćeš istjerati pravdu.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke