tema: SOMA
Prikaz jedne poruke
Stara 4.10.2015, 17:18   #33
Monarh
Banned
 
Član od: 6.7.2013.
Lokacija: Monarhinja
Poruke: 914
Zahvalnice: 346
Zahvaljeno 241 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: SOMA

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Prešao. Odlična priča, pokreće neke baš filozofske teme. Kraj je isto ok, mada sam mislio da će se neki izbori računati ali na kraju je sve isto, ma šta uradili.

Tehnički deo igre je najlošije odrađen. (Kad bi ovo imalo grafiku jednog Ethan Carter-a, bilo bi baš wau).

@Telepatic
Spoiler za spoiler:
Da, on je prilično nezgodan, mada sam se ja zabio u njega odmah na početku pa mi više nije tako strašan.
Ima kasnije jedna deonica baš zeznuta s njim, da ti ne kvarim ne znam dokle si stigao s pričom.
Mislim da je grafika super za jednu avanturu, kad se texture dignu na max, Ethan Carter je tu samo na broju 2.
Baš pre nego što sam prešao igru sam pročitao ovde da izbori ne utiču na kraj pa nisam mnogo obraćao pažnju na njih, ali evo kako sam ja uradio:
Spoiler za story inside:

-Prvi survey i ovaj na kraju mi se razlikuju u nekim stavkama, očekivao sam
neki feedback kao u fazonu, evo kako ste mislili tad, ili zašto tada onako, a
sada ovako itd.
-U Theti sam samo ugasio komp sa podacima ljudi, nisam ih izbrisao (možda je trebalo, ali budući da će posle WAU biti uništen, izgleda svejedno)...
-Starog Sajmona uspavao (ionako je bio u ženskom telu)
-Lindwall sam isključio sa aparata (delovalo mi je u onakvim okolnostima kao
pravo rešenje, pogotovo kad videh one u sobama što su se transformisali u one insekte ili šta je ono već), ali čak i da je preživela uništenje WAU pitanje da li bi i tada bilo neke šanse za nju.
-Ubio WAU
Kad su se Sajmon i Cathrin iskopirali u ARK pa onda kad videh credits slova posle toga, bio sam u fazonu, mogli su bar još nešto da dodaju kao npr. Sajmon se budi u ARK i pritisnoh escape, kad ono, Sajmon se budi u ARK-u


E, da...svi oni koji kažu da igra i nije neki horor.........lažu.
Monarh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke