Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2006, 2:34   #13
Marko 0401
Veteran
 
Član od: 15.10.2006.
Lokacija: Nepoznata
Poruke: 1.109
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Norton Ghost ?

Citat:
jonathan kaže:
halo ljudi, brkate funkciju Gohsta, Acronis True Image-a i slicnih programa
pa nisu tu oni da se uzme slika svezeg programa bez icega i da je mozes vratit, pa ako je tako, zar nije bolje da se uradi nanovo instalacija...

..ovi programi sluze da se uzme slika HDD-a koji imaju 40-80 pa i vise GB i da uzmete sliku komplet sadrzaja, instaliranih programa, podataka, drivera i ostalog a ne samo svezeg OS
zato kazem da ne moze stat na jedan DVD jer kad uzimas sliku kolicnine od 100 GB treba ti vise DVD-ova
ko misli koristit ghost samo za uzimanje slike sveze instalacije, onda mu je bolje da uradi nanovo intaslaciju OS
Pa nije bas tako,meni odgovara da uradim sliku svjeze instalacije ali sa instaliranim neophodnim programima koje koristim tako da ne moram svaki put ponovo da ih instaliram nego samo uradim back up C: particije i gotova stvar,sve je namjesteno i imam sistem kakav sam navikao da koristim.
I ja imam HDD 80 GB ali stvari kao sto su muzika,slike,klipovi,programi... imam narezane na Cd-u tako da mi njihov back up ne treba,a pogotovo mi ne treba back up npr. 3 igrice koje zauzimaju 15 GB.
Marko 0401 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke