Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2005, 19:22   #22
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Sta igrate kada ste na poslu? :)

Ima, bilo koji gde se ne radi sa ljudima (pod ljudima ne mislim na kolege, vec na musterije).Doduse, mozda ja taj rad sa ljudima shvatam previse licno, ali sa vecinom je tesko raditi.Jednom sam imao prilike da radim u igraonici i to na nekih 2-3 sata i vec mi se bilo smucilo.Kao prvo tu su bila dva klinca koji su na svakih 5-10 minuta zakupljivali po 5 minuta, pa sam stalno morao da im generisem sifru, a onda sam jedno pola sata objasnjavao tipu, koji me je napao jer sam mu restartovao racunar, a ovolicno mu je falilo da predje igru, da se racunar sam restartuje kada mu istekne zakupljeno vreme.A onda su mi upali roditelji nekog deteta koje je visilo u toj igraonici (neki jako besni i neobrazovani ljudi izgleda) i napali me sto njihovom MALOLETNOM detetu ukljucujem da se igra i da to ne smem da radim po zakonu, da ce da mi zovu miliciju...itd.Ni posle pola sata rasprave nisam uspeo da im objasnim razliku izmedju poker aparata i kompjutera.Zatim me je neki tip koji je zakupio sat vremena, zvao svakih 10 minuta da mu promenim igru, oce covek za sat vremena da odigra 6 razlicitih igara, a nijednu nije umeo sam da startuje.I povrh svega, neki klinac se iznervirao i iscupo misa kojeg je zafrljacio i njime pogodio jednog starijeg klinca u glavu, koji je potom ovom prvom razbio tastaturu o glavu, pa su naravno obojica zbrisali.Nazalost nisam mogao da ih stignem.Tako da, nije to bas tako lep posao, ili sam ja baksuz.Ipak, najbolji poslovi po meni su, ako volis programiranje, lepo kancelarija i "kuckaj", a ako volis igre onda beta tester u nekoj velikoj game-dev kompaniji

Poslednja ispravka: Marko_L (8.12.2005 u 19:27)
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke