Prikaz jedne poruke
Stara 5.2.2019, 19:52   #13
salamander
Član

Član od: 1.4.2009.
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dual Band Gigabit Ruter Totolink AC2004NS

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
a zašto ne sačekaš da provajder poveća brzine onda će valjda da daje i brže rutere koji će moći da isprate i te brzine
Da, to je logično i ja bih to pita nekoga, u mojoj situaciji. Međutim, provajder uz moj paket (a mislim i brže, a da ne ide IPTV uz njih), ne daje besplatno nikakve rutere. Odnosno, daje ruter na korišćenej, dok traje obaveza (12/24meseca) uz jednokratnu naknadu.U mom slučaju, to je godinu dana. Ovako: za 1400 dinara dobija se TP-Link 740N ili Tenda N301; za 2000 din dobija se GPON uređaj Huawei. Razmišljam: da kupim za ne mnogo veću sumu svoj uređaj, koji ću koristiti i kasnije. Nisam bio upućen u cene kvalitetnih uređaja, ali vidim da neki mnogo premašuju najam, koji operater traži za korišćenje uređaja. Ako nakon ove godine, nastavim ugovor, platio bih ponovo za korišćenje njihovog rutera. Iskren da budem, volim da imam te stvarčice, ali ne vredi kupovati bilo šta. Najviše sam se nadao, da moj, već navedeni Airlive može da isporuči 100Mbs (po dekleraciji), ali eto, izneverio me je! Ovaj Totolink je prihvatljiv po ceni, ali pitanje je šta i on može.
salamander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke