Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2010, 12:51   #19
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: CM Storm Sentinel gaming advance mouse...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Propala mi je ta kombinacija da ga uzmem polovnog, uzeo sam nov. Znam reci ces da je mnogo para, i jeste, ali cs igram polu profesionalno, necu da posle kukam kako me prodaje mis, ovako sam miran.
Probao sam sve te navedene u games-u ovo su neke mane koje sam zapazio kod njih:
Roccat Cone ima ortak i njega sam probao, mis je fantastican ali sam procitao brdo review-ova i svi kazu da se mnogo lako kvari i da mu skrol ode posle mesec dana.
Logitech G9x, samo unapredjena verzija G9. Fantastican laser ima, ali ima najgori oblik od svih.
Lachesis ortak ima, posle godinu dana sav se izgulio, niko ga ne voli, svi idu na DeathAdder, i s pravom, DA je fantastican mis, ali jednostavno meni ne odgovara njegov oblik.
Saitek Cyborg, ja ne znam kako mozes da kazes da ovaj mis lezi dobro u ruc a i realno, ruzan je Jos nisam video da ga je neko kupio, pored svih prethodno navedenih miseva
CM Sentinel vec sam rekao, da sam ga nasao, uzeo bih njega, ovako sam vrlo zadovoljan i sa Ikarijem.
Jedino nisam Roccat Kova-u isprobao jos, ali dobro, skoro se pojavio, i on ce doci pod shake
1.Znam da su felericni,zato ih i nisam spomenuo
2.Jeste malo mali,ali ja i nemam tako veliku ruku
3.Pa ne gledam ja u mis kad igram,a misim da to i ti ne radis xD,a malo mi lici na neki robotizovani mis.Ako ne volis robote,proveri da li si gamer xD (sala mala )
4.Kova lici kao onaj americki stealth avion (vidim da ti je i izgled vazan).
And I like airplanes

Ja bih uzeo SENTINELA ofc,a ima i Gigabyte Ghost (iliti GM-M8000) jako dobar misonja (hvale ga svi na netu),a ne znam za Lachesis,imas i Logitech G9 za takvu cenu...Cyborg takodje nije los,ali mislim da pored Razera,Logitecha,Roccata (ovo vazi samo za Kova-u) a bogami i CM Storma nema sta da trazi iako je to odlican mis.Licno,vec sam rekao,Sentinel FTW,pa G9 (imam malu ruku ) a ako ne odgovara,Kova ili Lachesis.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke