Prikaz jedne poruke
Stara 21.12.2005, 16:54   #15
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
zorx kaže:
KotOR uopste ne koristi D&D pravila nego je sistem razvoja lika na izgled slican onom u NWN jer je ipak isti developer radio obe igre, razlika je u sustini velika.
Razlika je velika, ali koliko znam to jeste aD&D 3.5. Drugi deo koristi d20 pravila. Toliko znam i prilicno sam siguran, ali ako imas dokaz da nije tako, prosvetli me! (bez sarkazma) Po meni je ta razlika sa spolja, dok je sustina ista...mislim samo pogledaj feat-ove...

Citat:
zorx kaže:
Engine koji igra koristi nije Aurora nego Odyssey (razvijen iskljucivo za KotOR). Kada se antialiasing i AA stave na maximum, razlika je ipak drasticna ako se poredi sa, danas vec malo zastarelim ali i dalje sjajnim, NWN-om.
Thanks for the info, samo ne znam zasto onda NWN 2 razvijaju sa Aurorom. Ili mozda ne razvijaju, posto sam ja procitao da je Obsidian dobio engine od Bioware-a, pa mozda je rec o Odyssey-u? A i one slike koje sam video nisu nesto spektakularne i podsecaju me na KotOR...I slazem se da je NWN kec sjajan, a i bas dobro radi na 2800+ i GF 6200 (sada je igram prvi put! )
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke