Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2010, 20:40   #374
UniqueS
Član
 
Član od: 8.11.2006.
Poruke: 261
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 20 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Razocaran. Odigrao sam je nekih sat vremena, zavrsicu je sigurno, ali nije to to. Trebala je da me prikuca za komp i nameravao sam da uzmem original za konzolu ali ipak ne. Sta mi smeta? Odigrao sam par trka i koliko vidim nova vozila otkljucavam sa bounty-em?! I mogu da ih vozim tek tako, i mogu da vozim sta hocu i kad hocu, bezveze. Nedostaje mi taj elemenat gde kupujem auto i vezujem se za njega, sredjujem ga kako zelim i kupujem drugi kad zelim/moram. Dakle to odsustvo personalizacije je potpuno bezveze, uopste ne mogu da se uzivim u ulogu nekoga ko terorise pandure, kako da ih terorisem bez identiteta? Grafika je prelepa (iako belezi oscilacije u fps-u al' 'ajde), no neko je spomenuo kako je free roamong besmislen jer nema desavanja, i upravo je tako, kao da se vozam po gradu duhova, ali ok, igra je online orijentisana pa verujem da je drugacija prica kad si na netu, bar bi trebalo. Zvuk motora? Porse i Pagani zvuce odlicno, ali zasto u podesavanjima nema posebne stavke za zvuk motora?! Nego je u efektima, koje kad pojacam vise mi se cuje planinski vetar nego Porse, bezveze. I ono sto me je potpuno izludelo a to sam skontao juce nakon instalacije, samo sam izasao iz igre pritom se nadajuci da je opcija sigurno negde ali nije. NEMA MANUELNOG MENJACA! To je potpuno razocaravajuce, mogu da upalim farove koji mi pritom obaraju fps a ne mogu da menjam brzinu?! Kakva glupost, nevidjena glupost. Dakle sto se mene tice MW je i dalje NFS koji me je najvise pogodio a ovaj aktuelni, evo, neka dobije 81.
UniqueS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke