Prikaz jedne poruke
Stara 27.4.2009, 20:18   #347
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Kolumnisti forumasi

@Doolio
Veruj mi ima takvih zaludjenika za filmovima, bilo da po ceo dan pregledavaju filmove ili su fanatici u vezi sa jednim naslovom (Star Wars npr.)

Ja nikad nisam rekao da se treba zabiti u sobu i samo igrati igre, bavis se sportom ako volis, naravno da izlazis, druzis se sa ljudima, muvas "ribice" i sve ostalo, ali je veoma dobro ako ponekad odigras neku igru, pogotovo dok si mali i imas vremena i puno maste, zasigurno ce ti pomoci da se razvijes.

Pa zavisi sta je preteravanje, da li je preteravanje kad 30 ne izlazis iz kuce i po ceo dan picis WoW ili preteravanje kada se zaneses uz neku igru i igranje ti postane visecasovno zadovoljstvo, ako je drugo onda sam preterao mnogo puta, pogotovo kad sam bio mladji i imao daleko manje obaveza.

I ja sam par puta popizdeo kad sam napravio neku kardinalnu gresku ili nesto nisam mogao da predjem, ali nisam postao mrzovoljan ili razdrazljiv zbog igara.

Ni ja isto ne smatram da je sve crno belo, da igre treba da budu osnov zivota, ali ih branim zato sto ogroman broj ljudi satanizuje igre, nije da ih nisam analizirao, nije da ne znam da mogu biti stetne u preteranim kolicinama "Jer otrov je veruj sve sto god je mnogo" J.J. Zmaj.

Mozda nekom ne prija ali to nije razlog da ih ocrnjuje i omalovazava, jednostavno mrzim takve ljude, ima milon primera za takve stvari ali necu da ih navodim, da ne ispadne da hejtujem po forumu.

Seti se odakle je sve ovo krenulo...ovako mozemo do sutra

@Kompjuter decak
Igrao sam GTA i cak vise preferiram u kojima si zao, ili jos bolje ne smetano biras hoces li biti dobar ili zao, ali takve igre su retkost. Ali je evidentno da je decu bolje odgajati sa pricom da dobro treba/mora da pobedi i da se oni koji cine lose stvari uvek kaznjavaju.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke