Prikaz jedne poruke
Stara 27.10.2019, 17:55   #345
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Moram da skrenem paznju, ocekivace ljudi ne znam sta, kada je vec spomenut primer kuce koja se vremenom izgradjuje, ta pojava je jedinstvena za tu kucu i jos jedan objekat u jednom od gradova. Da ne ocekuju ljudi mnogo pa se posle smore.
Ja inace iscekujem neki open world u kojem ce se tokom igranja u nekom trenutku nesto bitno izmeniti u atmosferi. Zamislite u GTA u nekom trenutku tokom prelaska lupam izbije gradjanski rat, na ulicama haos prevrnuti automobili i to tako traje dok ne odradite odredjene misije i izadjete iz tog perioda. Pa onda vremenska nepogoda koja se isto prostire kroz neki period. Nesto sto igraca i main story totalno baca u drugi plan i pokazuje da je igra veca od igraca i glavne misije. Takvu igru bi mogao da predjem 10 puta.
Naravno da treba merkati ocekivanja i ne preterivati..ne ici iz krajnosti u krajnost...Ali reci da su ovi detalji nepotrebni i da ne doprinose atmosferi generalno (ne, po stoti put, ne mislim samo na m*da nego na detalje kada se sve skupe ) ocigledno je da su jako puno paznje posvetili izgledu sveta i atmosferi...Ne obrnuto....Ali nekim ljudima se ne moze ugoditi, ma kakva igra bila i ma koliko detalja imala.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke