Prikaz jedne poruke
Stara 21.12.2011, 22:00   #1
dragan7
Novi član
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Aleksinac
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku dragan7
Određen forumom Sok racun za mobilni

Kupio sam Samsung Mini i u Telekom paketu sam imao obavezu placanja 1100 din mesecno. Paket podrazumeva 500 poruka , 300 min. razgovora i 300 mb interneta. Prvi racun koji sam dobijo je bio da padnem u nesves- 3250 din? To bi kao laik preveo, da sam potrosio sve ovo sto mi nudi paket i jos dva puta isto toliko? To jednostavno nije moguce ni u crtanim filmovima. U pocetku dok sam provaljivao fon bila mi je ukljucena opcija rezim podataka i ako bih ja ukljucio WIFI mozda je moj odlazak na net u stvari isao preko Telekoma i sve mi kalemili na racun. Ali kada mi je prijatelj to rekao iskljucio mi je opciju rezim podataka i nisam vise pipnuo net na fonu. Problem je sto sam vec u ovom mesecu napravio 2200din a samo sam slao poruke i mozda po neki kraci razgovor. Ali ja u paketu imam 5 sati da mesecno pricam? Ne znam sta da radim. Da li koristim fon ili ne ja placam. Da li mozda postoji jos neka opcija koja mi je ukljucena i guta mi pare. Da li neko ima neki savet? Dodje mi da ga polomim ali sta vredi..opet 2 godine moram da placam 1100 din. Hvala
dragan7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke