Prikaz jedne poruke
Stara 31.10.2011, 15:48   #5
Danijel068
Član
 
Član od: 11.10.2010.
Lokacija: Bar, Crna Gora / Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 195
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 25 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: PASTE teksta, pomoc hitno potrebna

Citat:
Kobilic kaže: Pregled poruke
Izvinite, ljudi, nisam bio dugo na forumu, ali mi je pomoc hitno potrebna sada, a siguran sam da cu je ovde naci. Ne znam usta spada ovaj problem, jer, nemam bas puno ˇiskustvaˇ s racunarima, tj. totalni sam laik i ako ova tema ovde ne pripada, prebacite je u drugi pdf, ali, molim vas, MOLIM VAS, ne brisite je, jer ja prosto molim za pomoc, jer mi je zaista potrebna, i to zaista hitno. Dakle, ovako. Imam jedan problem sa gašenjem laptopa i prebrzim pregrevanjem, pa, čim otvorim drugi prozor, a laptop bude ukljucen dvadeset-trideset minuta, momentalno mi se gasi. Ali, tu znam problem i nije mi zbog toga pomoc potrebna. Pisao sam jednu poruku jednoj osobi putem YouTube channela, koja je zaista vazna, pisao, pisao, pisao, i slucajno stisnuo drugi prozor, i, posto mi je laptop bio ukljucen vec 40-tak minuta (nije bio preopterecen i pregrejan jer sam samo pisao poruku i nista vise), meni se ugasio laptop. A, ja taj tekst zaista MORAM da povratim nekako, bas takav kakav sam ga napisao (dakle, iskljucujem ponovno pisanje) negde, znam da je to moguce, ali, ne znam kako to da izvedem. Rekoh vec, totalni sam laik. Znate za onu opciju copy/paste? E, ja sam, pre nego sto se laptop ugasio, i obelezio i kopirao taj tekst, za svaki slucaj, ako laptop pocne da se umara. Tako da, mozda i to moze pomoci da ga povratim, ali, ja stvarno NE ZNAM kako ni to da uradim i zato molim za pomoc, a, znam da je ovde mogu naci. Ponavljam, pomoc mi je hitno potrebna, a ta poruka toj osobi mora stici u najskorijem roku. Molim moderatore, ako tema ovde ne pripada, prebacite je, ali, ne brisite, MOLIM VAS, valjda ce se vec nekako naci da mi pomogne, bicu mu neizmerno zahvalan...
Reci mi sta nije u redu ili sta zelis da ti pomognem. Reci mi jasno sazeto i nemora dbude kratko samo nek budea jasno, zato sto nisam bas najbolje shvatio o cemu se radi na tvom lap-topu i sta zelis da uradis a ne znas da uradis
Danijel068 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke