Prikaz jedne poruke
Stara 11.5.2019, 11:22   #8
rubiroza
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 37 puta na 32 poruka
Thumbs up Re: SAMSUNG Tab T580 A 10.1 WiFi

Tablet koristim uglavnom za internet. Ujutro pročitam vesti, pogledam da li nešto ima zanimljivo na FB i Twiteru. Ponekad se poigram na njemu, ali to uglavnom budu 2D logičke igrice. Ne igram FPS i druge zahtevne 3d igre. Trenutno imam SM-T805 sa kojim sam do nedavno bio prezadovoljan. A onda je krenulo sve nizbrdo. Pre godinu dana je počeo da se gasi iako je baterija preko 50%. Otvorim Chrome, a on se ugasi. Najgore je što tada ne može normalno da se uključi. Moram da ga stavim na punjač i tek kada se na ekranu pojavi ona zelena baterija mogu da ga uključim. Odneo sam ga u servis, zamenili su bateriju, ali problem nije rešen. Rečeno mi je da mora da se zameni i jedna od ploča, ali opet nisu sigurni da je to rešenje. Problem sam rešio tako što ga držim priključenog za powerbank. Razmišljao sam da uzmem polovan T805, ali bi verovatno opet imao problem sa baterijom jer se taj model ne pravi već 5 godina. I zato hoću da uzmem novi. Znam da je prelazak sa S na A seriju vidljiv prvenstveno u rezoluciji ekrana. I smatram da je 2Gb RAM memorije neki minimum za današnje standarde. Zato i uzimam sa 3Gb jer ću ga sigurno koristiti u narednih par godina.
Kod "Subotičana" na KP sam našao nov SN-T590 za 220eur i razmišljam da ga uzmem.
rubiroza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke