Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2019, 11:01   #5
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Thumbs up Samsung Galaxy Tab A6 10.1

Samo da javim da sam kupio ovaj tablet, belu verziju . Platio sam ga 18.490. Od nedelje ću opisati proces kupovine, koliko sam čekao na isporuku, šta sam još
kupio za njega i šta planiram. Takođe ću ponovo objasniti zašto je bela boja bez premca najbolja boja (izbegavajte crnu kod ovoga modela pošto imate izbor).
Link ka ePonudi.

Interna oznaka modela je SM-T580, a marketinška je Samsung Galaxy Tab A6 10.1.

Za sada najvažnije stvari – u pitanju je proizvodnja iz 2019-te iz Vijetnama. To je najnovija revidirana verzija ovoga modela. Dakle, ima 32GB interne memorije
(dostupno je 23,8GB) umesto 16GB koliko je imala originalna verzija. Dalje, dolazi sa fabrički instaliranim Android 8.1, Samsung Experience 9.5, Knox 3.2 i Android
Security Patch iz januara 2019. Nema nikakvog preuzimanja softvera i restarta da se instalira. Svaka čast za Samsung da je toliko dugo unapređivao ovaj skoro tri
godine star model!

Iako sam ostavio link ka izuzetno detaljnom profesionalnom testu, objaviću bar dve detaljne poruke o modelu, pošto je ovo ipak revidirana verzija.
Jedna poruka će biti namenjena softveru i performansama – za sada, uređaj dolazi sa preinstaliranim Google, Samsung i MSFT aplikacijama. Sve G i MSFT aplikacije
se mogu onesposobiti (što sam i uradio; izuzev Play Store i Play Services) dok je Samsungove nemoguće.
Druga poruka će biti specijalno namenjena PLS LCD panelu .

Na GSMAreni nisu naveli SAR vrednost. U kratkom uputstvu stoji da ona iznosi (za EU) 0,454 W/kg.

Za ~155-165 €, nema šanse da postoji bolji tablet za te novce, a pročitao sam sve profesionalne testove modela do 300 € i bolji je i po određenim parametrima od nekih
vidno skupljih modela. Da je savršen, nije, ali kome treba tablet za internet surf, pregledanje slika, video reprodukciju, grafički rad i da još ima ogromnu autonomiju – to je to.
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke