Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2014, 21:03   #134
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Sta uzeti za 250-260e

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
ZL је опасан телефон, ја бих га узео прије овога, али се тешко, баш тешко налази преко огласа. Нов је ипак скуп.

Лијепо објашњење HSV, sticky за оне које занимају квалитети камера за мобилне.

Ја сам ипак убјеђен да ће и даље мој HD2 у одеђеним условима да прави боље слике ноћу.. не могу сад да их ископам, али сјетићу се да одрадим неке ових дана.
Дању јесте бољи Z, има некако израженије боје.

Али бога ми кад се гледа на екрану мобилног, ту је разлика много мања.. или сам се ја навикао, или HD2 има много лијеп приказ, некад љепши и од овог на Z. Причамо о сликама сликаним камером.
У ствари знам да су фотографије, али сам навикао да пишем слике, морам то избацити.
Нема шта да будеш убијеђен, у праву си за ХД 2, ипак је то телефончина. И не знам откуд клуб љубитеља Сонијевих телефона на форуму (ваљда су то претходни власници сони ериксон телефона ), по мени су катастрофа, и дизајнерски и употребно у односу на конкуренцију, за новац који нуде (изузимам једино ZL, али он је виша цјеновна класа)

Добар дио МТК кинеза има исто тако квалитетно кућиште. Гледам другову Xperiu после само годину дана изгледа распаднуто, док ја мог алкатела 997Д шутирам по асфалту и ништа.

И пустите 4 језгра, апсолутно било шта што постоји тренутно савршено ради и на 2 језгра. Рам меморију немојте узимати мању од 1гб јер се андроид 4.х гуши са мање. Све остало је ствар личног избора.
Али и даље мислим да је Нексус најбољи телефон за ове паре а да вриједи узети и Самсунг Галакси 3, без обзира што је на папиру лошији од неких. Ипак је то један од најпродаванијих смартова у историји, нема шта нема за њега, савршено је довољан за 100% ствари. Купујете ТЕЛЕФОН а не рачунар.

И друго, мислим да данас сви имају ту предност да оду до мобилних провајдера и пробају уживо телефон који намјеравају. То обавезно учинити.

Нокија изгледа стварно има најбољу камеру, али ја после оне катастрофе која ми се десила у виду Н97 и цимеровог х5800 не желим никад више да дам ни динара том произвођачу
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke